Szolgáltatás mérnök

Amennyiben:

  • Rendelkezel informatikai  tapasztalattal, kiemelten a nyílt forráskódú IT szolgáltatások terén
  • Jól ismered a Linux és Windows szerver környezeteket, OSx Windows és Linuxot használó ügyfelek rendszerét is kezelni tudod.
  • Jó csapatjátékos vagy, és szívesen kommunikálsz az ügyfelekkel is, és nem okoz gondot, ha több ember előtt kell beszélni
  • Folyékonyan beszélsz a magyar mellett angolul (a német tudás további előnyt jelent)
  • Képes vagy egyszerre több projekten is hatékonyan dolgozni, és az új helyzetekhez gyorsan alkalmazkodsz
  • Szeretsz és hajlandó vagy utazni az ügyfeleknek adott tanácsadások céljából (főként Magyarországon belül)
  • Nem jelent problémát a dress code (öltöny)

Amit kínálunk:

  • Kiterjedt betanítási időszak, és a vállalatcsoport képzésein való részvételi lehetőség
  • Egy támogató  IT csapat, amelyben erős a csapatszellem
  • Lehetőség a saját ötletek megvalósítására
  • Rugalmas munkavégzési hely

A munkavégzés helye: Szombathely, 9700, Szent István Király utca 83., + egyéb kiküldetési helyszínek

Feladataid lesznek többek között:

  • Az ügyfelek részére tanácsadások és képzések tartása főként az ügyfél telephelyén, illetve időnként távolról
  • A tanácsadások eredményeképpen az ügyfél részére leginkább megfelelő szolgáltatáscsomag kidolgozása
  • Az ügyfelektől beérkező technikai kérdések első körben történő megválaszolása, a rendszerrel kapcsolatos problémáik megoldása

Pályázat benyújtása

Jelentkezés módja: a magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat a job@itrevolution.hu címre várjuk, a pozíció megjelölésével